MySzkolimy.pl

Znajdź odpowiednie miejsce na Twoje szkolenie!

Informacje podstawowe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym obiektem i ofertą, jaką mamy zaszczyt zaprezentować tak, aby nic nie umknęło Waszej uwadze i abyście mogli w pełni skorzystać z usług przez nas oferowanych. Hotel WODNIK położony jest na wysokim klifie, zaledwie 20 m od morza w centrum Ustronia Morskiego. Malownicze położenie hotelu, czysta, piaszczysta plaża, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, mola, ścieżki spacerowe i rowerowe oraz malownicze trasy wycieczkowe to główne atuty, które zapewnią doskonały i pełen atrakcji wypoczynek.

Wyposażenie Sal

Oferujemy

  • dwa pomieszczenia na 20 os. oraz na 50 os. (w zależności od potrzeb oraz układu krzeseł)
  • sala z bezpośrednim widokiem na morze
  • rzutnik multimedialny
  • ekran
  • tablica magnetyczna i flipchart
  • bezprzewodowy mikrofon
  • nagłośnienie
  • internet bezprzewodowy
  • klimatyzacja

Restauracje, gastronomia

Na terenie WODNIK SPA znajduje się duża przestronna restauracja, kawiarnia z piękną panoramą morską, mały kryty basen hotelowy (7,5m x 8,5m), gabinet masażu klasycznego, odnowa biologiczna, baza rehabilitacyjna oraz salon kosmetyczny. Na ternie posesji znajduje się grill , pub i monitorowany parking.

Dla naszych Gości proponujemy dobrą polską kuchnię jaką serwujemy w naszej restauracji. Podczas pobytu śniadanie i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane.

Usługi hotelowe/noclegi

Hotel Wodnik SPA posiada 49 przestronnych pokoi hotelowych, w których jednocześnie może gościć 100 osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy 6 pokoi jednoosobowych , 39 pokoi dwuosobowych (20 pokoi także do trzyosobowego wykorzystania), 3 apartamenty dwu pokojowe z panoramicznym widokiem na morze.

Usługi pozostałe i atrakcje

Na terenie Hotelu posiadamy zabiegi Wellness & Spa, grotę solną, saunę oraz jacuzzi.

Lokalizacja i dojazd

Hotel WODNIK położony jest na wysokim klifie, zaledwie 20 m od morza w centrum Ustronia Morskiego.

Najbliższe miasta
Kołobrzeg - 15 km
Koszalin - 30 km

Informacje dodatkowe

Do Państwa dyspozycji mamy jedno  pomieszczenie, które możecie Państwo wykorzystać pod: spotkania, telekonferencje, konferencje, imprezy firmowe, szkolenia, spotkania biznesowe, spotkania towarzyskie.. Nasz dział sprzedaży przygotuje dla Państwa ofertę dostosowaną indywidualnie pod potrzeby klienta.Dodatkowo możliwość stworzenia przerwy ,,kawowej" oraz pełnego wyżywienia dla uczestników spotkania. Każdorazowo pomieszczenia są przygotowywane pod Państwa oczekiwania.

Hotel Wodnik

Zobacz galerię

Sale konferencyjno-szkoleniowe:

Sala konferencyjo-bankietowa - Liczba miejsc: 50 - cena 100 zł


Dane kontaktowe

Pokaż na mapie Skontaktuj się Pobierz ofertę / prezentację