MySzkolimy.pl

Znajdź szkolenie dla siebie!

Integracja sensoryczna kurs online

Cel szkolenia: zdobycie wiedzy związanej z zagadnieniami podstaw wczesnego wspomagania rozwoju i integracji sensorycznej. W szkoleniu zawarto tematykę wybranych aspektów wczesnego wspomagania rozwoju dzieci oraz informacji odnośnie terapii integracji sensorycznej, a także 100pomysłów na zabawy wspierające integrację sensoryczną.

Dodatkowe informacje: Szkolenie ma charakter doskonalący. Nie nadaje uprawnień terapeutycznych.

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, dlatego prowadzimy nabór ciągły (oznacza to, że nie musi zebrać się minimalna liczba uczestników w danym terminie). Naukę rozpoczynasz w dowolnym czasie i w wybranym przez siebie tempie realizujesz program.

Dokumentacja: Po pozytywnie zrealizowanym szkoleniu wystawiane są dokumenty (zgodnie z zamówieniem) wydane przez firmę szkoleniową oraz Placówkę Kształcenia Ustawicznego (Numer RSPO: 270751).

Na dokumentacji nie ma zapisu o trybie i formie kształcenia. Wzór przedstawiony jest w galerii.

Po zakupie: otrzymujesz materiał szkoleniowy w formie PDF.

Cel szkolenia

Zdobycie wiedzy związanej z zagadnieniami podstaw wczesnego wspomagania rozwoju i integracji sensorycznej. W prezencie voucher 25 zł na dowolne szkolenie!


Program

Program: https://www.kursyzdalne.com/produkt/integracja-sensoryczna-kurs-online/

Certyfikaty

https://www.kursyzdalne.com/certyfikaty/

 Certyfikat zwykły online

 Certyfikat zwykły drukowany (15.00zł)

 Tłumaczenie certyfikatu drukowanego (40.00zł)

 Dyplom wg wzoru MEN drukowany (20.00zł)

 Dyplom wg wzoru MEN online (10.00zł)

 Suplement drukowany (10.00zł)

 Suplement online (10.00zł)

 Legitymacja plastikowa (45.00zł)

Prowadzący

Placówka szkoleniowa, jaką jest Psychodia, oferuje swoim klientom bogaty pakiet szkoleń oraz kursów, które pozwalają na podniesienie umiejętności. Główną specjalizacją firmy są szkolenia psychologiczno-pedagogiczne, dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, terapeutów oraz doradców zawodowych. Wszystkie kursy prowadzone są w całości przez internet, dając tym samym swobodny, nieskrępowany czasem dostęp do zawartej na portalu wiedzy.

Harmonogram

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, dlatego prowadzimy nabór ciągły (oznacza to, że nie musi zebrać się minimalna liczba uczestników w danym terminie). Kurs można rozpocząć i zakończyć w dowolnym terminie!

E-learning jest wygodną formą nauki która polega na udostępnianiu materiałów szkoleniowych (w formie pdf) w formie elektronicznej przez Internet. Kursy e-learningowe opracowywane są w specjalny sposób (umożliwiający samodzielną pracę uczestników).

Zamiast kilometrów podróży, godzin spędzonych w pociągu, noclegów poza domem, wybierz kursy e-learningowe! A wolny czas poświęć swoim najbliższym! 

Informacje organizacyjne

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, dlatego prowadzimy nabór ciągły (oznacza to, że nie musi zebrać się minimalna liczba uczestników w danym terminie). Naukę rozpoczynasz w dowolnym czasie i w wybranym przez siebie tempie realizujesz program.

Pozostałe szkolenia Organizatora

Informacje podstawowe

Cena: 159 zł Netto

Skontaktuj się z Organizatorem

Dane kontaktowe

Osoba kontaktowa: Diana Puchalska