MySzkolimy.pl

Znajdź szkolenie dla siebie!

Rewalidacja dziecka ze spektrum autyzmu z elementami neurologii dziecięcej kurs online

Opis

Cel szkolenia: Szkolenie ma na celu przedstawienie podstaw rewalidacji, zagadnień terapii pedagogicznej, form pomocy terapeutycznej, arteterapii oraz muzykoterapii. W szkoleniu zawarto podstawy rewalidacji dzieci ze spektrum autyzmu wraz z elementami terapii logopedycznej oraz konspektem zajęć indywidualnej terapii, wczesnego wspomagania dzieci z autyzmem. Szkolenie wzbogacono o elementy neurologii dziecięcej.

Dodatkowe informacje: Kurs ma charakter doskonalący i pogłębiający kompetencje w tym w zakresie. Nie nadaje uprawnień do bycia terapeutą behawioralnym pracującym z osobami z zaburzeniami neurorozwojowymi.

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, dlatego prowadzimy nabór ciągły (oznacza to, że nie musi zebrać się minimalna liczba uczestników w danym terminie). Naukę rozpoczynasz w dowolnym czasie i w wybranym przez siebie tempie realizujesz program.

Dokumentacja: Po pozytywnie zrealizowanym szkoleniu wystawiane są dokumenty (zgodnie z zamówieniem) wydane przez firmę szkoleniową oraz Placówkę Kształcenia Ustawicznego (Numer RSPO: 270751).

Na dokumentacji nie ma zapisu o trybie i formie kształcenia.

Po zakupie: otrzymujesz materiał szkoleniowy w formie PDF.

Cel szkolenia

Szkolenie ma na celu przedstawienie podstaw rewalidacji, zagadnień terapii pedagogicznej, form pomocy terapeutycznej, arteterapii oraz muzykoterapii.


Program

Program: https://www.kursyzdalne.com/produkt/rewalidacja-dziecka-ze-spektrum-autyzmu/

Certyfikaty

https://www.kursyzdalne.com/certyfikaty/

 Certyfikat zwykły online

 Certyfikat zwykły drukowany (15.00zł)

 Tłumaczenie certyfikatu drukowanego (40.00zł)

 Dyplom wg wzoru MEN drukowany (20.00zł)

 Dyplom wg wzoru MEN online (10.00zł)

 Suplement drukowany (10.00zł)

 Suplement online (10.00zł)

 Legitymacja plastikowa (45.00zł)


Prowadzący

Placówka szkoleniowa, jaką jest Psychodia, oferuje swoim klientom bogaty pakiet szkoleń oraz kursów, które pozwalają na podniesienie umiejętności. Główną specjalizacją firmy są szkolenia psychologiczno-pedagogiczne, dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, terapeutów oraz doradców zawodowych. Wszystkie kursy prowadzone są w całości przez internet, dając tym samym swobodny, nieskrępowany czasem dostęp do zawartej na portalu wiedzy.


Harmonogram

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, dlatego prowadzimy nabór ciągły (oznacza to, że nie musi zebrać się minimalna liczba uczestników w danym terminie). Kurs można rozpocząć i zakończyć w dowolnym terminie!

E-learning jest wygodną formą nauki która polega na udostępnianiu materiałów szkoleniowych (w formie pdf) w formie elektronicznej przez Internet. Kursy e-learningowe opracowywane są w specjalny sposób (umożliwiający samodzielną pracę uczestników).

Zamiast kilometrów podróży, godzin spędzonych w pociągu, noclegów poza domem, wybierz kursy e-learningowe! A wolny czas poświęć swoim najbliższym! 

Informacje organizacyjne

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, dlatego prowadzimy nabór ciągły (oznacza to, że nie musi zebrać się minimalna liczba uczestników w danym terminie). Naukę rozpoczynasz w dowolnym czasie i w wybranym przez siebie tempie realizujesz program.


Pozostałe szkolenia Organizatora

Informacje podstawowe

Cena: 209 zł Netto

Skontaktuj się z Organizatorem

Dane kontaktowe

Osoba kontaktowa: Diana Puchalska