MySzkolimy.pl

Znajdź szkolenie dla siebie!

Darmowe szkolenie markeitngowe

Marketing przenosi się dziś do Internetu. Poznasz narzędzia i strategie, które pomogą w promocji Twojej marki w sieci. Dziś nie wystarczy, że masz stronę firmową, dziś oprócz odpowiednio zoptymalizowanej strony, konieczna jest organizacja „przyciągającego klientów zamieszanie”. I takie właśnie zamieszanie pomogę Ci stworzyć, krok po kroku.

Dlatego, w niedzielę zarezerwuj godzinę przed własnym komputerem, przygotuj kartkę, długopis i przede wszystkim przygotuj się na marketingowe zmiany w Twojej firmie. Zmiany na lepsze!

Podczas godzinnego webinaru marketingowego dowiesz się m.in.

  • ile osób poszukuje Twoich produktów i usług w sieci
  • jak można do nich dotrzeć
  • największe przeszkody w osiąganiu sukcesu w Internecie
  • wybrana strategia marketingowa – krok po kroku
  • i wiele innych tajemnic marketingu w Internecie

Pamiętaj, że z uwagi na ograniczenia techniczne liczba uczestników darmowego szkolenia jest ograniczona (wejdź do internetowego pokoju kilka minut wcześniej), dlatego nie czekaj dłużej i zarezerwuj swoją bezpłatną wejściówkę.

Do zobaczenia

Cel szkolenia

Poznaj narzędzia i strategie, które pomogą w skutecznym marketingu Twojej Firmy w Internecie. Dziś nie wystarczy posiadanie strony internetowej, dziś oprócz odpowiednio zoptymalizowanej witryny www, trzeba stworzyć przyciągające ruch potencjalnych klientów "zamieszanie”.

Takie właśnie zamieszanie pomogę Ci zorganizować, krok po kroku, na darmowym webinarze marketingowym.

Informacje podstawowe

Cena: 0 zł Netto

Skontaktuj się z Organizatorem

Dane kontaktowe

Osoba kontaktowa: Michał Szafrański